Fundacja Umbrella

Pamiętając o tym, że aktywność obywateli jest podstawą demokracji, wspieramy powstawanie i rozwój wrocławskich organizacji pozarządowych i inicjatyw społecznych. W tym celu prowadzimy działalność szkoleniową, doradczą, informacyjną oraz udostępniamy nasze zasoby lokalowe i sprzętowe. Projekty w trakcie realizacji. Wspieramy wrocławskie inicjatywy społeczne. Wspieramy wrocławskie inicjatywy społeczne. Rozwój III sektora poprzez innowacje i zróżnicowanie. Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw. Centrum Wspie.

OVERVIEW

This website fundacja-umbrella.org.pl presently has an average traffic classification of zero (the lower the better). We have researched twenty pages within the web page fundacja-umbrella.org.pl and found thirty-nine websites associating themselves with fundacja-umbrella.org.pl. There is two mass media accounts owned by fundacja-umbrella.org.pl.

FUNDACJA-UMBRELLA.ORG.PL RANKINGS

This website fundacja-umbrella.org.pl is seeing fluctuating levels of traffic all over the year.
Traffic for fundacja-umbrella.org.pl

Traffic ranking (by month) for fundacja-umbrella.org.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacja-umbrella.org.pl

PromoSMS.com - marketing i masowa wysyłka SMS

com - marketing i masowa wysyłka SMS. ZOBACZ JAK DZIAŁA NASZA USŁUGA. Wyślij testowo EkoSMS lub MaxSMS, aby przekonać się jakie to proste! Nasza podstawowa oferta umożliwia masową wysyłkę SMS oraz przesyłanie powiadomień SMS. Kraje z dostępem do naszej usługi.

sale Wrocław, wolontariat Wrocław, kursy, szkolenia, 1 podatku, organizacja pożytku publicznego - Stowarzyszenie Tratwa - Start

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane wolontariatem krajowym i zagranicznym oraz poznaniem specyfiki pracy organizacji pozarządowych do współpracy! Rozwiń żagle z TRATWĄ.

Fundacja U Źródeł kultura, sztuka, tradycja, rozwój osobisty, ochrona środowiska naturalnego, nauka, edukacja, wychowanie

Można iść z nurtem od źródeł, lub pod prąd. Wszystkie prowadzą do ich początków. Człowiek nauczył się traktować naturę przedmiotowo, a faktem jest, że ma ona charakter podmiotowy. Bóg to jest wszystko co jest i to czego nie ma. Granicą wolności, jest wolność drugiego człowieka. Fundacja korzysta z różnych f.

WHAT DOES FUNDACJA-UMBRELLA.ORG.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-umbrella.org.pl Mobile Screenshot of fundacja-umbrella.org.pl Tablet Screenshot of fundacja-umbrella.org.pl

FUNDACJA-UMBRELLA.ORG.PL HOST

I found that a single root page on fundacja-umbrella.org.pl took nine hundred and sixty-two milliseconds to load. We could not observe a SSL certificate, so in conclusion I consider fundacja-umbrella.org.pl not secure.
79.96.13.112

SERVER OPERATING SYSTEM

I identified that fundacja-umbrella.org.pl is utilizing the IdeaWebServer/v0.80 os.

Fundacja Umbrella

DESCRIPTION

CONTENT

This website states the following, "Pamiętając o tym, że aktywność obywateli jest podstawą demokracji, wspieramy powstawanie i rozwój wrocławskich organizacji pozarządowych i inicjatyw społecznych." Our analyzers analyzed that the web site also stated " W tym celu prowadzimy działalność szkoleniową, doradczą, informacyjną oraz udostępniamy nasze zasoby lokalowe i sprzętowe." The Website also stated " Rozwój III sektora poprzez innowacje i zróżnicowanie."

OTHER WEB PAGES

Fundacja Vitriol Życie bez depresji i uzależnień

45; Nasz program 12 kroków. 45; Jak kupić? 45; Nowa grupa. 45; Tydzień Zdrowia Psychicznego. 45; VIII Piknik Zdrowia Psychicznego. 45; Dzień Zdrowia Psychicznego. Najlepszym lekarstwem jest drugi człowiek. Wybierz się w niezwykłą podróż do wnętrza samego siebie. Dobrze rozumiemy problem depresji i uzależnień.

Kurs, szkolenie i certyfikat psychoterapii - Wrocławska Fundacja Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii

Wrocławska Fundacja Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Rekrutacja w Warszawie już od 2-go lutego! Rekrutacja we Wrocławiu już od 2-go lutego! Zapisz się na moduł Terapia zaburzeń odżywiania się! Zapisz się na kurs Psychoterapii! Całościowy kurs przygotowujący do egzaminu certyfikacyjnego. Zapraszamy na organizowane w warszawie 11 maja 2018 bezpłatne i otwarte dla wszystkich seminarium z psychoterapii! Planowany.

Fundacja -ZOFIA-

Fundacja-ZOFIA- otrzymała status organizacji pożytku publicznego. Liczymy na Państwa uprzejmość i chęć uczestnictwa w stwarzaniu lepszych warunków do życia tym, którzy sami nie mogą sobie tego zapewnić.

BSK AA - Fundacja Biuro Służby Krajowej AA w Polsce

Witamy w serwisie internetowym Fundacji Biuro Służby Krajowej Anonimowych Alkoholików w Polsce. Biuro Służby Krajowej Anonimowych Alkoholików w Polsce zostało powołane w 1995 r. Posiada osobowość prawną i reprezentuje Wspólnotę Anonimowych Alkoholików wobec osób prawnych i fizycznych.

Strona główna - Fundacja dla AGH

Wiecie, że co roku na Akademii Górniczo-Hutnicza w Krakowie świętujemy. Światowy Dzień Liczby Pi? W tym roku ponownie gościliśmy prawie 250 uczniów w murach budynku Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH, którzy poznawali tajniki Nauk Ścisłych świetnie się bawiąc. Niebawem pełna fotorelacja, a tymczasem dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i przeprowadzenia tego wydarzenia! Akademia Szkoleniowa - CAD Consult.